Hos LSV Group får du et totalforløb til én samlet pris:
Med Lean og Six Sigma kompetente medarbejdere kan I mobilisere jeres virksomhed fra at være reaktiv til at blive proaktiv.
Ved at være proaktive, kan I fastholde eller øge jeres indtjening trods markedsudsving, og stigende forventninger fra en stadig mere og mere krævende kundeprofil.
Vil du gerne på kursus i LEAN Six Sigma, og har brug for at overtale din leder? Vi har lavet en lille e-bog med 10 gode grunde til at din leder skal sende dig på LEAN Six Sigma-uddannelse.
Med denne e-bog i hånden kan du overbevise din leder om, at du skal på kursus i LEAN Six Sigma. Den er kort, let-læselig og to-the-point.
Modtag vores nyhedsbrev med værktøjer, tips og interessante artikler om LEAN Six Sigma, herunder om os, vores ydelser og vores kompetencer, der understøtter forretningsoptimering.
Copyright © 2019. Alle rettigheder er reserveret – LSV Group – CVR: 30175840